Mocny Początek Mistrzów

Formuła 1 zawitała Do słonecznej Australii gdzie kierowcy stoczyli zacięty pojedynek o pierwsze punkty w sezonie. 

 

Po świetnych Kwalifikacjach w których zwyciężył Michał Gałka(Renault) o zaledwie 0.083 przed swoim partnerem zespołowym a za razem obrońcą tytułu mistrzowskiego Marcinem Rybaczukiem(Renault), musiał uznać wyższość Mistrza. Pierwszy zakręt przebiegł dość spokojnie lecz dopiero na i po 2 zakręcie zaczęły się kłopoty wielu kierowców! Najpierw Dawid Volkmann przestrzelił hamowanie i uderzył w tył Mateusza Musiała(Ferrari) w skutek czego Mateusz zakończył jazdę, następnie Alan Chełminiak po kontakcie z Kacprem Michalakiem(McLaren) uderzył w barierkę tracąc koło.

wyścig był długi Było wiele świetnych manewrów wyprzedzania lecz z czasem kierowcy rozjechali się i w wyścigu zaczęło powiewać nudą. W końcówce Patryk Osadnik(Mercedes) zakładając mieszą mieszankę dogonił Szymona Raiderskiego i przeskoczył go dzięki karą nałożonym podczas wyścigu.

Marcin Rybaczuk zwyciężył po objęciu prowadzenia z ogromną przewagą nad partnerem zespołowym, podium uzupełnił kierowca Force India Aleksander Rogoza!

Liga Powraca!

Witajcie po ponad rocznej przerwie postanowiłem reaktywować ligę. Matury się skończyły i w życiu też jest spokojnie ;) Wiem jak było wcześniej, wiem że mogło być lepiej i będzie lepiej!

Kalendarz krótki ale Moim zdaniem przyjemny. Liczę na to że chętnie będziecie tu jeździć i bawić się w spólnym gronie. W sezonie 7 po raz pierwszy w historii Ligi przewidziane są drobne nagrody pieniężne :)

Zapisy wystartują w 2 czerwca o godzinie 19.00, mają one pokazać zainteresowanie i to kto chce jeździć, zapisujemy się a do zespołów zostajemy dobrani poprzez kontakt z administracją!

Przydział jest Następujący:

Pierwszeństwo Mają Kierowcy którzy zgłoszą się parami do zespołu oraz Uczestnicy poprzednich sezonów

Następni są przydzielani kierowcy do pozostałych zespołów

Więcej Informacji niebawem :P